Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Trio Bekleme ve Misafir Koltukları

Trio Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli TRİO01
Trio Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Trio Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Tasarım dünyası artık koltuklar için de şahaneler yaratıyor. Dünyanın en güzel koltuklarını tasarlayan modacılar kullanılan kumaşların özellikleri ile de müşterileri etkilemeye devam ediyor. Modern tasarımlara sahip koltuklar hem bekleme koltukları olarak görev yapıyor hem de pek çok mekanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyor. Trio bekleme koltuğu şık ve modern tasarımı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık veren modellerden biri. Poliüretan süngerlerden yapılan koltuğun geniş ve yüksek arka kısmı oturan kişinin bel ve sırt ağrısı çekmemesine yardımı oluyor. Ergonomik tasarımlı koltuğun oturma alanı oldukça geniş ve 32 dns süngerler sayesinde de yumuşak bir his veriyor. Çökme olmayan süngerler dışında, kaşe kumaşların kir ve leke tutmaması da kolayca temizlenme rahatlığı veriyor. TSE onaylı koltuk 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Trio Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik