Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Truva Bekleme ve Misafir Koltukları

Truva Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli T658
Truva Bekleme ve Misafir Koltukları
1.600 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Truva Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Kaliteyi en uygun fiyatlara alabileceğiniz web sitemizdeki kategoriler sayesinde dilediğiniz her koltuğu inceleyebilir ve görsellere bakabilirsiniz. Ofis mobilyaları üreticileri tarafından İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilen koltukların hepsi birbirinden kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Pek çok bekleme salonları ya da lobi gibi yerlerde kullanılan koltukların içinde evinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece konforlu koltuklar bulunuyor. Truva bekleme koltuğu ahşap ayakları ve geniş oturma minderi ile modernizmi konforla birleştiriyor. Ahşap ayaklarına uygun özel kaşe kumaş kaplamaları da kir ve leke tutmadığı için kolayca temizlenebiliyor. Daha şık ve ciddi bir hava katmak için keçeli deri kaplamaların da tercih edildiği koltuk, metal karkaslar içine poliüretan süngerler dökülerek üretiliyor. 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Truva Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
1.600 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik