Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Ülker Berjer Bekleme ve Misafir Koltukları

Ülker Berjer Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli ÜLK01
Ülker Berjer Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Ülker Berjer Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Akşam evinize geldiğinizde koltuğunuzda kahvenizi yudumlarken aynı zamana da günün yorgunluğunu da atmak istiyorsanız Ülker berjer koltukları size göre olacaktır. Muhteşem bir konfor sunan koltuğun geniş minderleri sizi rahat ettirecek olan 32 dns yumuşak süngerlerle kaplı olduğundan, koltuktan kalkmak istemeyeceksiniz. Tamamında poliüretan süngerler kullanıldığından uzun süreli kullanımlarda çökme gibi bir sorun da yaşamayacaksınız. Ahşap ayaklı berjer koltuk otel lobilerinde bekleme koltukları olarak da tercih edildiği gibi, pek çok kurumsal firmada misafir koltukları olarak da tercih edilebilir. Kaşe kumaş kaplamaları ile istenilen şekilde döşenebilen koltukların dış yüzeyleri de kolayca temizlenebilmektedir.  Arzu edilirse keçeli deri kaplamalarla da döşenebilir. TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Ülker Berjer Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik