Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Ürgüp Bekleme ve Misafir Koltukları

Ürgüp Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli ÜRGÜP
Ürgüp Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Ürgüp Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom flanş ayağı ve modern tasarımı ile son derece şık bir lobi bekleme koltuğu olan Ürgüp koltuklar aynı zamanda özel hastanelerin bekleme salonlarında da tercih edilmektedir. Kurumsal firmalar ya da ofislerde misafir koltuğu olarak da kullanılabilir. Şıklığı dışında ergonomik tasarımı ile de oturma esnasında herhangi bir rahatsızlığa neden olmamaktadır. Kaşe kumaşlarla kaplı koltukta poliüretan süngerler kullanılmıştır. Kolayca silinebilir olan kaşe kumaşlar leke ve kir tutmuyor olduğundan hijyen konusunda da büyük avantajlara sahiptir. Geniş oturma minderi 32 dns yumuşak süngerlerle kaplıdır ve daha şık bir görünüm için keçeli deri döşemeler de kullanılabilir. Keçeli deriler diğer derilere göre % 95 dayanıklı olduğu gibi, esneme ya da yırtılma yapmadığı için de son derece kalitelidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Ürgüp Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik