Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Uzay Takım Bekleme ve Misafir Koltukları

Uzay Takım Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli UZT01
Uzay Takım Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Uzay Takım Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

İş hayatında da artık vizyon son derece önemli. Kurumsal firmalar ya da büyük şirketler daha estetik ve şık bir görünüme sahip ofisler tasarlamak konusunda birbirleri ile yarışıyorlar. Ofis mobilyaları üreticileri bu alanda da ciddi tasarımlara imza atıyor. Birbirinden modern tasarımlar şıklıkta da ön plana çıkıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen misafir koltukları görenleri kendisine hayran bırakıyor. Bekleme koltukları fiyatları da elbette büyük değişiklikler gösteriyor. Web sitemizde pek çok bekleme koltuğu bulabilirsiniz. Uzay takım koltukları ister firmanızın bekleme salonlarında, isterseniz evinizde dekorasyonunuzu tamlamayacak bir unsur olarak kullanabilirsiniz. Poliüretan sünger kaplı koltuklardan geniş oturma yeri de büyük bir konfor sağlıyor. Kaşe ve keçeli deri döşemelerle son derece şık bir görüntü elde edilen koltuklar TSE onaylıdır.  

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Uzay Takım Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik