Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Venüs Bekleme ve Misafir Koltukları

Venüs Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli VN01
Venüs Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Venüs Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Krom kaplama ayaklara sahip olan Venüs bekleme koltukları son derece uygun fiyatlarla sitemizden hemen sipariş verilebilir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve şık bir tasarıma sahip olan koltuk, Poliüretan süngerlerin metal karkaslar içine döşenmesi ile oluşturulduğundan dayanıklılığı da en üst noktadadır. Uzun süreli oturumlarda geniş minderi ve 32 dns yumuşak süngeri ile konfor sağlayan koltukta herhangi bir çökme sorunu da yaşanmaz. Özel kaşe kumaş kaplamaları kir ve leke tutmadığı için koltuğu kısa sürede silerek temizlemek mümkündür. İstenilen renkte kumaş seçeneği olduğu gibi, % 95 dayanıklı keçeli deri kaplamalarla da döşenebilir. Derilerde yırtılma ve esneme görülmez. TSE onaylı koltuklar 2 yıl garantilidir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Venüs Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik