Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Yasmin Bekleme ve Misafir Koltukları

Yasmin Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli YSM01
Yasmin Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Yasmin Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Dar alanlara sahip bekleme salonlarında kullanıma uygun ve yer kaplamayan tasarımı ile Yasmin bekleme koltuklarını tercih edebilirsiniz. Son drece kibar bir görünüme sahip olan koltuk poliüretan süngerlerden yapılmıştır. Ofislerde ve hastane bekleme salonlarında da tercihe dilen koltukların oturma yeri ise gayet geniş olduğundan kişilerin uzun süreli oturumlarda rahat etmeleri sağlanmıştır. 32 dns yumuşak oturma süngerine sahip koltukların kaşe kumaşları da özeldir. Kir ve leke tutmaması koltukların temiz görünmesine neden olduğu gibi hijyen sağlayan önemli bir özelliktir. Keçeli deri seçenekleri de olan koltuk ofis mobilyaları üreticileri tarafından İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilmiştir. Web sitemizden uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Yasmn koltuklar 2 yıl garantilidir. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Yasmin Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik