Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Yonca Bekleme ve Misafir Koltukları

Yonca Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli YNC01
Yonca Bekleme ve Misafir Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
misafir koltukları
Yonca Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri misafir koltukları misafir koltukları misafir koltukları misafir koltukları misafir koltukları misafir koltukları misafir koltukları

Açıklama :

Bekleme salonlarınızı Yonca koltuklarla şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Modern tasarımı ve yoncaya benzeyen dizaynı ile ofisinize farklı bir hava katacak olan koltuğun krom flanş ayakları vardır. Modern görüntüsünün yanı sıra oldukça ergonomiktir. Rahat bir oturum sağlayan koltukta kullanılan süngerler Poliüretandır ve çökme gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Kaliteyi uygun fiyatlara alabileceğiniz sitemizde Yonca Bekleme Koltuklarına da en iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaşe kumaş kaplamaları ile ofisinize uygun şekilde dekore edebileceğiniz koltukta dilerseniz keçeli deri de kullanabilirsiniz. Yırtılma ya da esneme olmayan deri kaplamalar % 95 dayanıklılığa sahiptir. İş Güvenliği Yasalarına uygun şekilde üretilen koltuklar aynı zamanda TSE onaylıdır ve 2 yıl garantisi vardır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Yonca Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik