Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Zara Bekleme ve Misafir Koltukları

Zara Bekleme ve Misafir Koltukları

Nazalli 52
Zara Bekleme ve Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Otel hastane bekleme koltukları
Zara Bekleme ve Misafir Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları Otel hastane bekleme koltukları

Açıklama :

Metal üzerine krom kaplama ayakları ile ve şık tasarımıyla göz dolduran popüler bir bekleme koltuğu almak istemez misiniz= Zara misafir koltukları ofislerin daha şık ve modern bir hale gelmesini sağlayan koltuklardan biridir. Özellikle temizliğe düşkün kişilerin hijyenik bir görünüme sahip olmak istediklerinde beyaz keçeli deri ya da beyaz kaşe kumaş seçenekleri ile kaplatabilecekleri koltuklar oldukça etkileyici bir dizayna sahip. Kaliteli Poliüretan süngerler kullanılması da koltuğun dayanıklılığını artıran ve çökmeleri engelleten önemli bir ayrıntı. Bekleme salonlarında uzun süreli oturmalarda yumuşak bir his verip misafirlerin rahat etmelerini sağlamak için ise, koltuğun orta oturma bölümünde 32 dns yumuşak süngerler kullanılmıştır. Her renkte kir tutmayan kaşe kumaş kaplama seçenekleri olan koltuk TSE onaylıdır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Zara Bekleme ve Misafir Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik