Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bella Fileli Koltuk BLA 053

Bella Fileli Koltuk BLA 053

Nazalli BLA053
Bella Fileli Koltuk BLA 053
1.100 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Nominal Siyah Mesh Yüksekliği Ayarlanabilir Sırt ve Arms ile Döner Görev Koltuğu
Bella Fileli Koltuk BLA 053
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Nominal Siyah Mesh Yüksekliği Ayarlanabilir Sırt ve Arms ile Döner Görev Koltuğu Nominal Siyah Mesh Yüksekliği Ayarlanabilir Sırt ve Arms ile Döner Görev Koltuğu Nominal Siyah Mesh Yüksekliği Ayarlanabilir Sırt ve Arms ile Döner Görev Koltuğu

Açıklama :

en kaliteli en uygun fileli koltuk bella. Her renkte file kumaş ile üretim. Şimdi kampanyalı.
Büyük ve uzun boylu ofis koltukları, daha büyük ve uzun vücut tiplerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sandalye, daha geniş bir koltuk ve arka genişlik sunan 400 lb'ye kadar kapasiteye sahip olacak şekilde test edilmiştir. Orta arka ofis koltuğu orta-yukarı arka bölgeye destek sunuyor. Nefes alabilen gözenekli malzeme, otururken sizi serinletmek için havanın dolaşımını sağlar. Konturlu sırtlık, sırtınızın rahatça dinlenmesini sağlayan sıkı bir destek sağlar. Konturlu koltuk, daha fazla konfor için basınç noktalarını dağıtır. Şelale ön koltuk kenarı alt bacaklardan gelen basıncı kaldırır ve dolaşımı iyileştirir. Sandalye, çalışma alanınızı zorlamadan maksimum düzeyde kullanabilmek için 360 derece dönebilir. Pnömatik ayar kolu, koltuğu istediğiniz yüksekliğe kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Ayarlanabilir kolçaklar, baskıyı omuzlardan ve boyundan alır ve bu da ağrı riskini en aza indirir. Krom taban çağdaş bir ofis alanı iltifat için şık bir görünüm ekler.

 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bella Fileli Koltuk BLA 053 yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
1.100 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik