Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bella Fileli Koltuk BLA 054

Bella Fileli Koltuk BLA 054

Nazalli BLA054
Bella Fileli Koltuk BLA 054
865 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
 Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu
Bella Fileli Koltuk BLA 054
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri  Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu  Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu  Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu

Açıklama :

 

Bu örgü görev koltuğu, ofisinizde çalışkan profesyonellere olağanüstü destek sağlar. Arka taraftaki saydam örgü, basıncın ne kadar yüksek olursa olsun, havanın dolaşımını sağlayarak havanın dolaşımını sağlar. Yerleşik bel desteği sırt gerginliğini ve kas yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur. Döner koltuk üç inçlik CA117 yangın geciktirici köpükle doldurulur ve siyah örgü döşemeyle kaplanır. Şelale kenarı, basıncı hafifletmek ve bacaklarınıza sağlıklı kan akışı sağlamak için tasarlanmıştır. Koltuğun altında bulunan pnömatik koltuk yükseklik ayar kolunu kullanarak koltuğu kaldırın ve indirin. Kaya ya da yaslanmak için gereken kuvvet miktarını artırmak ya da azaltmak için eğim gerginliği ayar düğmesini çevirin. Yere yatma kilidi mekanizması ile yerine kilitleyin. Yastıklı kolçaklar, omuzlarınızı ve boynunuzu basınç altına alır ve gerektiğinde yukarı ve dışarı çıkar. Çift tekerlekli tekerlere sahip ağır hizmet tipi naylon taban, zeminde dönmeyi kolaylaştırır. İster toplantılarla dolu bir gün olsun, ister sıkı bir son teslim tarihini geçmeye çalışıyor olun, bu şık sandalye yoğun gününüz boyunca sizi serin ve konforlu tutacaktır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bella Fileli Koltuk BLA 054 yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
865 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik