Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bella Fileli Koltuk BLA 055

Bella Fileli Koltuk BLA 055

Nazalli BLA055
Bella Fileli Koltuk BLA 055
965 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ayarlanabilir Kolları ile Koyu Gri Mesh İşlevli Yönetici Döner Sandalye
Bella Fileli Koltuk BLA 055
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ayarlanabilir Kolları ile Koyu Gri Mesh İşlevli Yönetici Döner Sandalye Ayarlanabilir Kolları ile Koyu Gri Mesh İşlevli Yönetici Döner Sandalye Ayarlanabilir Kolları ile Koyu Gri Mesh İşlevli Yönetici Döner Sandalye

Açıklama :

Ürün Hakkında Bu cazip ofis koltuğu, konforunuzu ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için seçeneklerle donatılmıştır.

Şeffaf örgü arkası, basıncın ne kadar yükseldiği fark etmeksizin, soğutmanızı sağlayan havanın dolaşımını sağlar. Yerleşik bel desteği, gerilmeyi önler ve arka yüksekliğini 2 inç yukarı ve aşağı tam olarak ayarlayabilirsiniz. Koltuğun sırt açısını, oturak yüksekliğini ve eğim açısını kolayca koltuğun altında bulunan üç kürek mekanizmasını kullanarak ayarlayın.

Konturlu yastıklı döner koltuk 2 inç CA117 yangın geciktirici köpükle doldurulur. Yüksekliği ayarlanabilir yastıklı kollar omuzlarınız ve boynunuzdan baskı alır. Kaya ya da yaslanmak için gereken kuvvet miktarını artırmak ya da azaltmak için eğim gerginliği ayar düğmesini çevirin. Koltuğu, çok-eğimli kilit mekanizmasıyla yerine kilitleyin. Gümüş desenli ağır hizmet tipi naylon taban ve çift tekerlek tekerleri, zeminde yuvarlanmayı kolaylaştırır.

Bu örgü yönetici koltuğu sizi serin ve rahat tutacak şık bir sandalyedir.
Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bella Fileli Koltuk BLA 055 yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
965 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik