Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bella Fileli Koltuk BLA 060

Bella Fileli Koltuk BLA 060

Nazalli BLA060
Bella Fileli Koltuk BLA 060
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
 Deri Koltuk ile Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu
Bella Fileli Koltuk BLA 060
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri  Deri Koltuk ile Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu  Deri Koltuk ile Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu  Deri Koltuk ile Orta Arka Siyah Mesh Döner Görev Koltuğu

Açıklama :

 

Bu yenilikçi görev koltuğu, ofisinizdeki çalışkan profesyonellere olağanüstü destek sağlar. Arka taraftaki saydam örgü, basıncın ne kadar yükseldiği ve dahili bel desteğinin sırt gerginliğini ve kas yorgunluğunu önlemeye yardım etse de, sizi serinletmesi için havanın dolaşımını sağlar. Yastıklı çevirmeli kollar, omuzlarınızı ve boynunuzu basınç altına alır ve gerektiğinde yukarı ve dışarı doğru döndürün. Döner koltuk 3 inç CA117 yangın geciktirici köpük ile doldurulur ve siyah deri döşeme ile kaplıdır. Şelale kenarı, basıncı hafifletmek ve bacaklara sağlıklı kan akışı sağlamak için tasarlanmıştır. Koltuğun altında bulunan pnömatik koltuk yükseklik ayar kolunu kullanarak koltuğu kaldırın veya indirin. Yana kaydırmak için gereken kuvvet miktarını arttırmak veya azaltmak ya da yatırmak için eğme kilidi mekanizması ile yerine oturtmak için eğim gerginliği ayar düğmesini çevirin. Çift tekerlekli tekerlere sahip ağır hizmet tipi naylon taban, zeminde dönmeyi kolaylaştırır. İster toplantılarla dolu bir gün olsun, ister sıkı bir son teslim tarihini geçmeye çalışıyor olun, bu şık sandalye yoğun gününüz boyunca sizi serin ve konforlu tutacaktır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bella Fileli Koltuk BLA 060 yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik