Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Bella Fileli Koltuk Gri

Bella Fileli Koltuk Gri

Nazalli BLA070
Bella Fileli Koltuk Gri
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Fileli Sandalye
Bella Fileli Koltuk Gri
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye

Açıklama :

Bella fileli koltuk ayarlı kolçak alüminyum ayaklı arkaya yatarlı ve 3 noktada sabitleme yapan 360 derece ekseni etrafında dönebilen, yaylanma özelliği olan alüminyum ayaklı ayarlı kolçaklı bir fileli çalışma koltuğudur.  Bella fileli koltuğun sırtı file, oturma yeri sünger üzerine file kumaştır. Fileli koltuklar terletme yapmaz ve bel yapısına göre form aldığından sırtınızı kavrar uzun süreli oturmalarınızda yorulmadan çalışmanıza olanak tanır. Fileli sandalyemizin  sırtı oturaktan bağımsız olarak hareket ettiğinden koltuğa oturduktan sonra masanın altına kadar bacaklarınızı koyduğunuzda  bile  bel kısmı arkaya yatar ve bilgisayar karşısında yorulmadan çalışabilirsiniz.
Bu fileli koltuğu siyah renk dışında farklı file kumaşlardan da isteyebilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Bella Fileli Koltuk Gri yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik