Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fit Fileli Koltuk FT 058

Fit Fileli Koltuk FT 058

Nazalli FT 058
Fit Fileli Koltuk FT 058
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
İndirimli bella file sandalyesi
Fit Fileli Koltuk FT 058
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri İndirimli bella file sandalyesi İndirimli bella file sandalyesi İndirimli bella file sandalyesi

Açıklama :

Serisi 24/7 Yoğun Kullanım 300 lb. Koltuklu Slider ile Siyah Kumaş Çok Fonksiyonlu Yönetici Döner Sandalye. Bu sandalye, saat ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Çok vardiyalı görev sandalyeleri olarak da bilinen 24 saat açık ofis koltuğu, uzun süreli kullanım veya çoklu vardiyalı ortamlar için tasarlanmıştır. Bu sandalye 9-5 ayarlarında kullanılabilir, ancak 911 dağıtım ofisinde, hemşire istasyonlarında, çağrı merkezlerinde, kontrol odası mühendislerinde, disk jokeylerinde ve devlet personelinde çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sandalye 300 libre kapasiteye kadar test edilmiştir. Bu kumaş döşemeli sandalye, örgü ofis koltuğunu andıran esnek bir sırt sağlar. Sandalye orta-yukarı arka bölgeye destek sunuyor. Senkronize tilt kontrolü, koltuğun sırt ve oturağının farklı hızlarda yaslanmasına izin verir, gövde ve baldırlarınız arasındaki açıyı arttırır. Koltuk derinliği ayarı, uyluklarınızın uzunluğunu karşılamak için koltuğun derinliğini değiştirir. Koltuğun derinliğini değiştirmek sırtınızı dizlerinizin arkasındaki baskıyı önlerken sırtlık ile temas halinde tutar. Şelale ön koltuk kenarı alt bacaklardan gelen basıncı kaldırır ve dolaşımı iyileştirir. Sandalye, çalışma alanınızı zorlamadan maksimum düzeyde kullanabilmek için 360 derece dönebilir. Bu koltuktaki pnömatik ayar, istediğiniz yüksekliğe ulaşmak için çok düzgün bir ayar aralığı sunar. Ayarlanabilir kolçaklar, baskıyı omuzlardan ve boyundan alır ve bu da ağrı riskini en aza indirir. Kol pedleri ayrıca daha fazla kişiselleştirme için içe ve dışa doğru döner. Yoğun kullanım sandalyesinin taleplerine ayak uydurmak için ağır hizmet krom tabanı inşa edilmiştir.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fit Fileli Koltuk FT 058 yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik