Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Relax Fileli Koltuk

Relax Fileli Koltuk

Nazalli RX03
Relax Fileli Koltuk
760 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Fileli Sandalye
Relax Fileli Koltuk
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye

Açıklama :

Relax fileli koltuk siyah plastik gövde üzerine file gerilerek üretilen arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan 360 derece ekseni etrafında dönebilen, yaylanma özelliği olan oturma yeri ileri-geri, aşağı-yukarı hareket eden bir file ofis ve büro sandalyesidir.  Relax fileli koltuğun sırtı file, oturma yeri sünger üzerine file kumaştır. Fileli koltuklar terletme yapmaz ve bel yapısına göre form aldığından sırtınızı kavrar uzun süreli oturmalarınızda yorulmadan çalışmanıza olanak tanır. Fileli ofis ve büro koltuklarımız ergonomik ve oldukça konforludur. Sayısız renk seçeneği ile ofisinize şıklık ve zarafet katınız.
Fileli ofis koltuklarımızı her renkte file kumaştan isteyebilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Relax Fileli Koltuk yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
760 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik