Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Relax Yönetici Siyah Plastik

Relax Yönetici Siyah Plastik

Nazalli RX01
Relax Yönetici Siyah Plastik
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Fileli Sandalye
Relax Yönetici Siyah Plastik
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye Fileli Sandalye

Açıklama :

Relax fileli koltuk siyah plastik gövde üzerine file gerilerek üretilen arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan 360 derece ekseni etrafında dönebilen, yaylanma özelliği olan oturma yeri ileri-geri, aşağı-yukarı hareket eden bir file ofis ve büro sandalyesidir.  Relax fileli koltuğun sırtı file, oturma yeri sünger üzerine file kumaştır. Fileli koltuklar terletme yapmaz ve bel yapısına göre form aldığından sırtınızı kavrar uzun süreli oturmalarınızda yorulmadan çalışmanıza olanak tanır. Fileli ofis ve büro koltuklarımız ergonomik ve oldukça konforludur. Sayısız renk seçeneği ile ofisinize şıklık ve zarafet katınız.
Relax fileli koltuğun oturma yeri ileri-geri ve aşağı-yukarı hareket eder.
Fileli ofis koltuklarımızı her renkte file kumaştan isteyebilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Relax Yönetici Siyah Plastik yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik