Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Elit Toplantı ve Çalışma Koltukları

Elit Toplantı ve Çalışma Koltukları

Nazalli ELT01
Elit Toplantı ve Çalışma Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ofis toplantı sandalyeleri
Elit Toplantı ve Çalışma Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri

Açıklama :

Elit ofis toplantı ve çalışma koltuğu plastik ayaklı, plastik kollu, krom amortisörlü, arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan bir mekanizması ve yaylanma özelliği olan bir ofis sandalyesidir. Fabrikamızda üretilen tüm koltuklar gibi Elit toplantı ve çalışma koltuğu da poliüretan sünger üzerine deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Elit toplantı ve çalışma sandalyesi bel ile uyumlu ergonomik omurga dostu bir koltuktur. Fileli koltuklar terletme yapmaz, beli kavrar ve omurgaya yük binmediğinden gün boyu oturduğunuz koltuktan yorulmadan kalkarsınız. Toplantı koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz.
Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Elit Toplantı ve Çalışma Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik