Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fit Toplantı ve Çalışma Koltukları Alüminyum Ayak

Fit Toplantı ve Çalışma Koltukları Alüminyum Ayak

Nazalli FT003
Fit Toplantı ve Çalışma Koltukları Alüminyum Ayak
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ofis toplantı sandalyeleri
Fit Toplantı ve Çalışma Koltukları Alüminyum Ayak
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri

Açıklama :

Fit ofis toplantı ve çalışma koltuğu alüminyum ayaklı, plastik kollu, krom amortisörlü, arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan bir mekanizması ve yaylanma özelliği olan bir ofis sandalyesidir. Fabrikamızda üretilen tüm koltuklar gibi Fit toplantı ve çalışma koltuğu da poliüretan sünger üzerine deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Fit toplantı ve çalışma sandalyesi bel ile uyumlu ergonomik omurga dostu bir koltuktur. Koltuk altında kullanılan beşli yıldız ayak koltuğu hareket ettirmesinin yanı sıra, arkaya yaylandığınızda ve en arkada koltuğunuzu sabitlediğinizde bile koltuğun arkaya düşmemesini sağlar. Toplantı koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fit Toplantı ve Çalışma Koltukları Alüminyum Ayak yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik