Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nitro Toplantı ve Çalışma Koltukları Beyaz Plastik Ayaklı

Nitro Toplantı ve Çalışma Koltukları Beyaz Plastik Ayaklı

Nazalli NTB20
Nitro Toplantı ve Çalışma Koltukları Beyaz Plastik Ayaklı
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ofis toplantı sandalyeleri
Nitro Toplantı ve Çalışma Koltukları Beyaz Plastik Ayaklı
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri

Açıklama :

Nitro ofis toplantı ve çalışma koltuğu plastik ayaklı, plastik kollu, krom amortisörlü, arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan bir mekanizması ve yaylanma özelliği olan bir ofis sandalyesidir. Fabrikamızda üretilen tüm koltuklar gibi Nitro toplantı ve çalışma koltuğu da poliüretan sünger üzerine deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Nitro toplantı ve çalışma sandalyesi bel ile uyumlu ergonomik omurga dostu bir koltuktur. Koltuk altında kullanılan beşli yıldız ayak koltuğu hareket ettirmesinin yanı sıra, arkaya yaylandığınızda ve en arkada koltuğunuzu sabitlediğinizde bile koltuğun arkaya düşmemesini sağlar. Toplantı koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır.

Nitro fileli buro koltuğu yenilendi. her renkte üretimi yapılan bu büro koltuğumuz 2015 yılında da popiler olmaya devam ediyor.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nitro Toplantı ve Çalışma Koltukları Beyaz Plastik Ayaklı yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik