Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Nitro Toplantı Çalışma Koltuğu Siyah Plastik Alüminyum Ayaklı

Nitro Toplantı Çalışma Koltuğu Siyah Plastik Alüminyum Ayaklı

Nazalli NT02
Nitro Toplantı Çalışma Koltuğu Siyah Plastik Alüminyum Ayaklı
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ofis toplantı sandalyeleri
Nitro Toplantı Çalışma Koltuğu Siyah Plastik Alüminyum Ayaklı
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri

Açıklama :

Nitro ofis toplantı ve çalışma koltuğu alüminyum ayaklı, plastik kollu, krom amortisörlü, arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan bir mekanizması ve yaylanma özelliği olan bir ofis sandalyesidir. Fabrikamızda üretilen tüm koltuklar gibi Nitro toplantı ve çalışma koltuğu da poliüretan sünger üzerine deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Nitro toplantı ve çalışma sandalyesi bel ile uyumlu ergonomik omurga dostu bir koltuktur. Koltuk altında kullanılan beşli yıldız ayak koltuğu hareket ettirmesinin yanı sıra, arkaya yaylandığınızda ve en arkada koltuğunuzu sabitlediğinizde bile koltuğun arkaya düşmemesini sağlar. Toplantı koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Nitro Toplantı Çalışma Koltuğu Siyah Plastik Alüminyum Ayaklı yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik