Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Relax Toplantı ve Çalışma Koltukları

Relax Toplantı ve Çalışma Koltukları

Nazalli RX03
Relax Toplantı ve Çalışma Koltukları
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Ofis toplantı sandalyeleri
Relax Toplantı ve Çalışma Koltukları
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri Ofis toplantı sandalyeleri

Açıklama :

Relax fileli toplantı sandalyesi siyah plastik gövde ve siyah ayarlı kolçaklıdır. Alüminyum ayaklı, tilt mekanizmalı ve amortisörlüdür.Arkaya yatarlı ve 3 noktadan sabitleme yapan yaylanma özelliği olan fileli toplantı sandalyesinin sırtı file oturma yeri sünger üzerine file görünümlü kumaştır. Fileli koltuklar teletme yapmaz ve oturan kişinin belini kavrar. Uzun süreli oturmalarınızda omurgayı destekler ve yorulmadan gün boyu konforlu bir şekilde oturabilirsiniz. Toplantı ve çalışma koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Relax Toplantı ve Çalışma Koltukları yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik