Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Aristo Ofis Yönetici Koltuğu

Aristo Ofis Yönetici Koltuğu

Nazalli A001
Aristo Ofis Yönetici Koltuğu
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Büro Sandalyeleri
Aristo Ofis Yönetici Koltuğu
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Büro Sandalyeleri

Açıklama :

Aristo ofis yönetici koltuğu alüminyum ayaklı, alüminyum kollu, krom amortisörlü, arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan bir mekanizması ve yaylanma özelliği olan bir ofis sandalyesidir. Fabrikamızda üretilen tüm koltuklar gibi Aristo yönetici koltuğu da poliüretan sünger üzerine deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Aristo yönetici sandalyesi bel ile uyumlu ergonomik omurga dostu bir koltuktur. Koltuk altında kullanılan beşli yıldız ayak koltuğu hareket ettirmesinin yanı sıra, arkaya yaylandığınızda ve en arkada koltuğunuzu sabitlediğinizde bile koltuğun arkaya düşmemesini sağlar.
Yönetici koltuklarımızın tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. Aristo yönetici koltuğundan siyah renk dışında farklı deri ve kumaşlardan da isteyebilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Aristo Ofis Yönetici Koltuğu yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik