Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Fit Ofis Yönetici Koltuğu Kolcak Siyah Plastik

Fit Ofis Yönetici Koltuğu Kolcak Siyah Plastik

Nazalli FT002
Fit Ofis Yönetici Koltuğu Kolcak Siyah Plastik
Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Büro Sandalyeleri
Fit Ofis Yönetici Koltuğu Kolcak Siyah Plastik
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri

Açıklama :

Fit fileli koltuk  ayarlı kolçak, alüminyum ayaklı ve başlıklıdır.Arkaya yatarlı ve 3 noktada sabitleme yapan 360 derece ekseni etrafında dönebilen, yaylanma özelliği olan bir fileli çalışma koltuğudur.  Fit fileli koltuğun sırtı file, oturma yeri sünger üzerine file kumaştır. Fileli koltuklar terletme yapmaz ve bel yapısına göre form aldığından sırtınızı kavrar uzun süreli oturmalarınızda yorulmadan çalışmanıza olanak tanır. Ofis koltuklarında yeni trend fileli koltuktur. Fileli koltuklar dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça talep gören bir üründür. Fit fileli koltuğu her renk file kumaştan isteyebilirsiniz.

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Fit Ofis Yönetici Koltuğu Kolcak Siyah Plastik yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
Lütfen sorunuz

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik