Anasayfa » Ürünler » Yönetici Koltuk » Relax Ofis Yönetici Koltuğu Siyah Plastik

Relax Ofis Yönetici Koltuğu Siyah Plastik

Nazalli RX01
Relax Ofis Yönetici Koltuğu Siyah Plastik
0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları
Büro Sandalyeleri
Relax Ofis Yönetici Koltuğu Siyah Plastik
Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri Büro Sandalyeleri

Açıklama :

Relax fileli koltuk arkaya yatarlı ve 3 noktada sabitleme yapan 360 derece ekseni etrafında dönebilen, yaylanma özelliği olan bir fileli çalışma koltuğudur.  Relax fileli koltuğun sırtı file, oturma yeri sünger üzerine file kumaştır. Fileli koltuklar terletme yapmaz ve bel yapısına göre form aldığından sırtınızı kavrar uzun süreli oturmalarınızda yorulmadan çalışmanıza olanak tanır. Relax Fileli koltuğun sırtı oturaktan bağımsız olarak hareket ettiğinden koltuğa oturduktan sonra masanın altına kadar bacaklarınızı uzattığınızda bile koltuğunuzun bel kısmı arkaya yatar ve bilgisayar karşısında yorulmadan çalışabilirsiniz. Relax fileli koltuğu siyah renk dışında farklı file kumaşlardan da isteyebilirsiniz. 

Bunun için sol tarafta yer alan renk seçenekleri bölümüne bakabilirsiniz. Relax Ofis Yönetici Koltuğu Siyah Plastik yönetici koltuğundan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz bunun için sipariş formunu doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Fiyat :
0 TL + KDV

Teklif İste Formu :

Ürün ve Adet Bilgileri Not Düşerseniz,
En Kısa Sürede Müşteri Hizmetleri Sizinle İletişime Geçicektir...
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik